Zespół

Mariusz Łątkowski – Radca Prawny, studiował na Wydziale Prawa i Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz na Akademii Finansów w Warszawie. Jest członkiem władz okręgowych i krajowych korporacji Radców Prawnych. Jako cywilista specjalizuje się w obrocie nieruchomościami, zagadnieniach ubezpieczeniowych oraz prawie własności intelektualnej. W tej ostatniej dziedzinie główną specjalizacją jest prawo autorskie. Kolejny raz pełni funkcję arbitra w Komisji Prawa Autorskiego. Zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, instytucji państwowych oraz stowarzyszeń i fundacji. W ramach swojej kancelarii występuje i prowadzi szereg spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego i autorskiego.

Kontakt:
mariuszlatkowski@kancelarialm.pl
tel. 601 068 055

Bartosz Maćkowski – Radca Prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, a w szczególności w sprawach ubezpieczeń oraz windykacji wierzytelności. Posiada duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, w tym zwłaszcza spółek prawa handlowego. Praktykę zdobywał m.in. w ramach obsługi prawnej podmiotów z branży energetycznej, telekomunikacyjnej oraz budowlanej.

Kontakt:
bartoszmackowski@kancelarialm.pl
tel. 605 535 584

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]